اتاق فرار کشتارگاه


اتاق فرار کشتارگاه یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار حصار در خیابان مطهری شهر رشت و در ژانر ترسناک میباشد.

اتاق فرار کشتارگاه

اتاق فرار کشتارگاه

اتاق فرار کشتارگاه یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار حصار در خیابان مطهری شهر رشت و در ژانر ترسناک میباشد.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 110,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : /5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 70 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار کشتارگاه

اتاق فرار کشتارگاه یکی از اتاق فرار های مجموعه مجموعه حصار در منطقه خیابان مطهری شهر رشت واقع شده است .
ژانر اتاق فرار کشتارگاه، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار کشتارگاه، 70 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 70 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار کشتارگاه، برای هر نفر در کمترین حالت، 110,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار کشتارگاه به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار کشتارگاه از این قرار است که ...
۱۸ آگوست ۱۹۷۳ گروهی از جوانان در نزدیکی تگزاس وارد خانه ای شدند و در حالی که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند پیرزنی را در آن خانه به قتل میرسانند...
آنها نمیدانستند چه عاقبت شومی در انتظار آنهاست...
پیززن یک پسرخوانده داشت که دچار اختلال روانی بود و علاقه شدیدی به خوردن گوشت انسان داشت،بعداز قتل های وحشتناکی که مرتکب شد او را در اتاقی حبس کرده بود ..
۵ جوانی که ناخواسته مادر پیر او را کشتند درواقع او را عصبانی کردند و دلیلی شد که او از اتاق خودش بیرون بیاید، تنها جمله ای که پلیس در مصاحبه با تلویزیون گفت این بود که تمام کسانی که در این خانه کشته میشوند، به یک دلیل مشابه پا ب آنجا میگذارند...
بعد از قتل های زجر آوری که در آن خانه شکل گرفت هیچ آدمی جرعت عبور از آن محوطه را ندارد در حال حاضر سالهاست هیچکس از آنجا خبر ندارد و مردم آن منطقه لقب کشتارگاه را ب آنجا دادند و حتی جرعت ندارند پا به آنجا بگذارند..
شما جرعت ورود ب کشتارگاه را دارید؟

رزرو اتاق فرار کشتارگاه
جهت رزرو اتاق فرار کشتارگاه و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار کشتارگاه میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار کشتارگاه راهنمایی کنند.