اتاق فرار دالان مرگ


اتاق فرار دالان مرگ، یکی از اتاق فرار های مجموعه گریز اسکیپ روم ( Goriz Escaperoom ) در ژانر ترس و وحشت و در فلکه گاز شهر رشت میباشد.

اتاق فرار دالان مرگ

اتاق فرار دالان مرگ

اتاق فرار دالان مرگ، یکی از اتاق فرار های مجموعه گریز اسکیپ روم ( Goriz Escaperoom ) در ژانر ترس و وحشت و در فلکه گاز شهر رشت میباشد.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 150,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 2.5/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 80 دقیقه
درجه سختی بازی : 7 از 10
رشت, فلکه گاز، ابتدای بلوار نامجو، ابتدای کوچه فرخی، در اول از سمت راست، طبقه دوم

رزرو اتاق فرار دالان مرگ

اتاق فرار دالان مرگ یکی از اتاق فرار های مجموعه گریز اسکیپ در منطقه فلکه گاز شهر رشت واقع شده است .
ژانر اتاق فرار دالان مرگ، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار دالان مرگ، 80 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 80 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار دالان مرگ، برای هر نفر در کمترین حالت، 150,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار دالان مرگ به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار دالان مرگ از این قرار است که ...
این یه کابوسه؛ یه خواب وحشتناک. شما خریداران جدید این خونه هستید. هر شب یک سری صداهای عجیب و سایه‌های ناآشنا می‌بینید. از همسایه‌ها که پرس و جو می‌کنید می‌گن تا ۷ شب، این اتفاقات ترسناک میافته. ولی بعد از شب هفتم دیگه خبری از این اتفاقات نیست. هیچکس نتونسته ۷ شب توی این خونه دووم بیاره. همشون یا متواری شدند یا خودکشی کردند. شما تنها افرادی هستید که تصمیم گرفتید خود شب ۷ام رو توی این خونه بگذرونید و رازش رو کشف کنید