اتاق فرار مدرسه مرموز


اتاق فرار مدرسه مرموز دومین اتاق فرار از مجموعه کدد اسکیپ روم ( Codead Escaperoom ) در ژانر ترسناک و در منطقه میدان فرزانه شهر رشت میباشد.

اتاق فرار مدرسه مرموز

اتاق فرار مدرسه مرموز

اتاق فرار مدرسه مرموز دومین اتاق فرار از مجموعه کدد اسکیپ روم ( Codead Escaperoom ) در ژانر ترسناک و در منطقه میدان فرزانه شهر رشت میباشد.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 160,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 3.3/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 75 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار مدرسه مرموز

اتاق فرار مدرسه مرموز یکی از اتاق فرار های مجموعه کدد اسکیپ روم در منطقه میدان فرزانه شهر رشت واقع شده است .
ژانر اتاق فرار مدرسه مرموز، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار مدرسه مرموز، 75 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 75 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار مدرسه مرموز، برای هر نفر در کمترین حالت، 160,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار مدرسه مرموز به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار مدرسه مرموز از این قرار است که ...
تیلور دانش آموز دورگه ایرانی-آمریکایی مدرسهء ریچارد مونت است. در دوران تحصیلی تیلور، روز به روز دانش آموزان این مدرسه به دلایل مرموزی مثل افسردگی، دیوانگی و یا حتی خودکشی کَم می‌شدند. ورود و دخالت پلیس هم ثمره‌ای نداشت و قرار بر انتقال دانش آموزان به مدرسه‌ای دیگر شد. اما این داستان برای تیلور زمانی با اهمیت شد که نزدیکترین دوستش، الکس، ناپدید شد. تیلور حس بدی به این موضوع پیدا کرده بود. بعد از گذشت مدتی، تیلور آگاه شده بود که امروز آخرین شانس ورود به مدرسه رو داره! چون فردا مدرسهء ریچارد مونت به دستور مقامات قضایی برای همیشه تعطیل خواهد شد! روز موعود فرا رسید ... و تیلور در سکوت مدرسه گُم شد ...

رزرو اتاق فرار مدرسه مرموز
جهت رزرو اتاق فرار مدرسه مرموز و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار مدرسه مرموز میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار مدرسه مرموز راهنمایی کنند.