اتاق فرار اَویجا


اتاق فرار اَویجا (در زبان گیلکی به معنای خانه متروکه)، سومین سناریو ساخته شده توسط مجموعه اتاق فرار کُدِد در شهر رشت می باشد.
لطفا پس از رزرو آنلاین با شماره مجموعه تماس حاصل فرمایید.

اتاق فرار اَویجا

اتاق فرار اَویجا

اتاق فرار اَویجا (در زبان گیلکی به معنای خانه متروکه)، سومین سناریو ساخته شده توسط مجموعه اتاق فرار کُدِد در شهر رشت می باشد.
لطفا پس از رزرو آنلاین با شماره مجموعه تماس حاصل فرمایید.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 7
مبلغ بازی : 180,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 4.0/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 75 دقیقه
درجه سختی بازی : 9 از 10

رزرو اتاق فرار اَویجا

اتاق فرار اَویجا یکی از اتاق فرار های مجموعه کدد اسکیپ روم در منطقه میدان فرزانه شهر رشت واقع شده است .
ژانر اتاق فرار اَویجا، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار اَویجا، 75 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 7 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 75 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار اَویجا، برای هر نفر در کمترین حالت، 180,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار اَویجا به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار اَویجا از این قرار است که ...
داستان بازی: برگی از خاطرات خانواده میرزایی: در سالهای بسیار دور، زمزه‌هایی از وجود جنیان در منطقه وجود داشت. که باعث ترس و وحشت مردم منطقه علی الخصوص جوانان شده بود. میرزا نوروز، که فردی شجاع و با جسارت بود به فکر چاره‌ای افتاد... او تصمیم گرفت دل به دریا بزند و وارد منطقه شود. تا با مهارتی که در شهر بهبهان کسب کرده بود رئیس قبیله را اسیر کرده و شرّ آنها را از منطقه کم کند. میرزا با شجاعت و مهارتی که داشت توانست این کار را انجام داده و آن جن را اسیر خود کند. جن به خدمت میرزا در آمده بود و غلام حلقه به گوش او شده بود. او از جن خواست تا قبلیه خود را از منطقه خارج کند تا او را آزاد کند. جن این کار را برای میرزا انجام داد ولی میرزا طَمَع کرده و به قول خود عمل نکرد. جن سالیان سال در خدمت میرزا بود و از این قضیه به تنگ آمده بود. روزی جن در خانه با نوه میرزا تنها بود. جن با گول زدن نوه، که کودکی بیش نبود، از او خواست که سنجاق اسارت را از بدنش خارج کند. حالا که جن آزاد شده بود، تمام رنج‌هایی که در این سالیان طولانی گریبان گیر او بود جلوی چشمش آمد. خشم بزرگی او را فرا گرفت. رو به میرزا کرده و نفرین سنگینی را نثار او کرد: من ... مازِر ... رئیس قبیلهء جوهنا ... شما و نسل‌های آینده‌تان را به بدبختی و فلاکت و سیه روزی نفرین می‌کنم. این را گفت و ناگهان ناپدید شد. ... حالا که شما این برگ از خاطرات اجداد خود را پیدا کردید و پی به چگونگی سرنوشت خود برده‌اید، تصمیم می‌گیرید با افراد خانواده خود، به خانه‌ی میرزا که چندین سال است متروکه مانده بروید و نفرین جن را باطل کنید ...

رزرو اتاق فرار اَویجا
جهت رزرو اتاق فرار اَویجا و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار اَویجا میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار اَویجا راهنمایی کنند.