اتاق فرار خوناشام


اتاق فرار خوناشام، یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار حصار در خیابان بیمارستان پورسینا شهر رشت و در ژانر ترسناک میباشد.

اتاق فرار خوناشام

اتاق فرار خوناشام

اتاق فرار خوناشام، یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار حصار در خیابان بیمارستان پورسینا شهر رشت و در ژانر ترسناک میباشد.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 10
مبلغ بازی : 200,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 4.9/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 90 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار خوناشام

اتاق فرار خوناشام یکی از اتاق فرار های مجموعه حصار اسکیپ در منطقه خیابان بیمارستان پورسینا شهر رشت واقع شده است .
ژانر اتاق فرار خوناشام، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار خوناشام، 90 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 10 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 90 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار خوناشام، برای هر نفر در کمترین حالت، 200,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار خوناشام به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار خوناشام از این قرار است که ...
شما و دوستانتون برای تفریح وارد کشور اندونزی در جنوب شرق پاپوآ در گینه نو شدید... شما راهتان را گم کردید و به اولین کلبه ای که در جنگل به چشمتان خورد رجوع کردید و سعی به ورود کردن آن کلبه میکنید تا راه درست را از آنها کمک بگیرید... ولی به خودتان می آیید و می بینید که داخل خانه ی ادمخوار ها ب اسم قبیله کرووای(korowai) هستید..‌ امکان دارد که بعضی از دوستانتان را در مسیر از دست بدهید ولی فداکاری را کنار بگذارید.. چون این قبیله سالهاست با گوشت انسان شکم خودشان و خانواده شان را سیر میکند... شما باید سعی کنید سریعا از آنجا خارج شوید‌...

رزرو اتاق فرار خوناشام
جهت رزرو اتاق فرار خوناشام و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار خوناشام میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار خوناشام راهنمایی کنند.