اتاق فرار لونا


اتاق فرار لونا، سناریو ساخته شده توسط مجموعه اتاق فرارerf escaperoom در شهر رشت می باشد.

اتاق فرار لونا

اتاق فرار لونا

اتاق فرار لونا، سناریو ساخته شده توسط مجموعه اتاق فرارerf escaperoom در شهر رشت می باشد.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 200,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 3.2/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 90 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار لونا

اتاق فرار لونا یکی از اتاق فرار های مجموعه erf escaperoom در منطقه پیرسرا شهر رشت واقع شده است .
ژانر اتاق فرار لونا، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار لونا، 90 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 90 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار لونا، برای هر نفر در کمترین حالت، 200,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار لونا به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار لونا از این قرار است که ...
پیغامی برای شما که گروه ضربت با ارواح هستید ارسال کرده : شما تنها گروهی هستید که نیکلاس تونسته بعده مدت ها پیدا کنه تا تیمارستانش رو از اون همه وحشت نجات بده…! شما باید به طور تقریبی از یکسری جزیئات اون تیمارستان و فرد تسخیر کننده اطلاع داشته باشید پس باید بهتون بگم: لونا کاوا یکی از روانشناس های قدرتمند این تیمارستان بود! کسی که من عاشقش بودم … تا اینکه پی به اختلال روانیش بردم سعی کردم درمانش کنم پس توی تیمارستان خودم بستریش کردم بعد مدتی دست به خودکشی زد و شب قبل از خودکشی برای انتقام از من قسم خورد …!

رزرو اتاق فرار لونا
جهت رزرو اتاق فرار لونا و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار لونا میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار لونا راهنمایی کنند.